Aktuality

Aktuality

Dotazník spokojnosti 2022 - vyhodnotenie

Výsledok zisťovania spokojnosti prijímateľov sociálnych služieb

Plán terapeutických a kultúrnych činností na rok 2023

K nahliadnutiu plán aktivít a činností pre našich obyvateľov...

Návštevy v CSS - Bôrik od 22.12.2022

Návštevy v CSS - Bôrik od 22.12.2022 Povolené návštevy od 22.12.2022 len s prekrytím horných dýchacích ciest

DOD Trenčianskeho samosprávneho kraja

DOD Trenčianskeho samosprávneho kraja Deň otvorených deverí TSK v pondelok 10.10.2022

Dúha v srdci 2022

Dúha v srdci 2022 Naši obyvatelia sa v nedeľu 25.9.2022 zúčastnili na jedenástom ročníku benefičného koncertu pre osoby s mentálnym a zdravotným postihnutím Dúha v srdci. Ďakujeme organizátorom za možnosť zúčastniť sa...

Digitálne medicínske teplomery - dar Nadácie SPP

Digitálne medicínske teplomery - dar Nadácie SPP Balíčky plné digitálnych teplomerov na meranie teploty z Taiwanu prostredníctvom Nadácie SPP prevzal na Úrade TSK riaditeľ CSS-Bôrik Ing. Róbert Orság.

Oceňovanie zamestnancov v sociálnych službách

Oceňovanie zamestnancov v sociálnych službách Trenčiansky samosprávny kraj sa rozhodol oceniť obetavú prácu jednotlivcov v oblasti sociálnych služieb za rok 2020 s cieľom pozitívne ich motivovať a postupne zvyšovať kvalitu poskytovanej starostlivosti. Ocenenie v kategórii "odborný zamestnanec v sociálnych službách Trenčianskeho kraja 2020" na Úrade Trenčianskeho samosprávneho kraja prevzala z rúk predsedu TSK Ing. Jaroslava Bašku dňa 9.júna 2021 naša zamestnankyňa Mgr. Alena Greschnerová. Blahoželáme!

Poďakovanie Jaroslava Bašku, predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja

Poďakovanie Jaroslava Bašku, predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška, predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja poďakoval riaditeľovi, zamestnancom a klientom zariadenia CSS-Bôrik za vynikajúco zvládnuté opatrenia, ktoré zamedzili nekontrolovateľnému šireniu ochorenia spôsobeného COVID-19 v zariadení CSS-Bôrik. Župan zároveň poprial radostné prežitie vianočných sviatkov a v novom roku 2021 pevné zdravie, zamestnancom veľa síl v práci a všetkým spolu pohodu a spokojnosť nielen v pracovnom ale aj v súkromnom živote.

Poďakovanie za vecný dar

Poďakovanie za vecný dar Ďakujeme Ing. Martinovi Prilinskému za zakúpenie odsávačky CLINIC PLUS 2 x 2l nádoba v hodnote 792,00 € v rámci projektu Nadácie SPP.

Relaxačno - terapeutická miestnosť

Relaxačno - terapeutická miestnosť Pribudla nová relaxačno - terapeutická miestnosť v suteréne zariadenia prerobením bývalej šatne a skladu...

Krízový plán pri riadení činností zameraných na predchádzanie vzniku a šíreniu COVID-19, resp. iných prenosných ochorení

Krízový plán pri riadení činností zameraných na predchádzanie vzniku a šíreniu COVID-19, resp. iných prenosných ochorení Centrum sociálnych služieb - Bôrik má vypracovaný na základe odporúčaného postupu Ministerstva zdravotníctva SR a Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR KRÍZOVÝ PLÁN na zabezpečenie maximálnej možnej ochrany zdravia prijímateľov sociálnej služby a zamestnancov pred ochorením koronavírusom COVID-19.

Informácia o ochorení COVID-19

Informácia o ochorení COVID-19 Ochorenie COVID-19 je spôsobené novým typom koronavírusu SARS-CoV-2. Najdôležitejšie informácie o ochorení COVID-19 (ako sa šíri, aké sú príznaky ochorenia, prevencia pred jeho šírením, postup pri výskyte ochorenia...) hlavného hygienika ÚVZ SR Mgr.RNDr.MUDr. Jána Mikasa, PhD. sú na stiahnutie nižšie.

Poďakovanie darcom

Poďakovanie darcom ĎAKUJEME ❤ za materiálnu a finančnú pomoc všetkým, ktorí pomohli v boji proti koronavírusu

Prevzatie ochranných pracovných prostriedkov na TSK

Prevzatie ochranných pracovných prostriedkov na TSK Zo Správy štátnych hmotných rezerv SR prostredníctvom TSK bolo nášmu zariadeniu prerozdelené: 1 ks jednorazový ochranný oblek, 1 ks ochranné okuliare, 250 ks chirurgických jednorazových rukavíc, 624 ks ochranných masiek na opakované použitie a 3 litre širokospektrálnej dezinfekcie.
<< < 1 2 3 4 > >>

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac Jún 2023 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30