Aktuality

Aktuality

Silvester 2021 _ návšteva predsedu TSK Jaroslava Bašku

Silvester 2021 _ návšteva predsedu TSK Jaroslava Bašku 31.12.2021 navštívil zariadenie CSS-Bôrik predseda TSK Jaroslav Baška, ktorý poprial šťastný vstup do nového roku 2022 všetkým klientom a zamestnancom. Klientov potešil župan odovzdaním balíčkov od zamestnancov TSK.

Vianočný a novoročný pozdrav riaditeľa CSS-Bôrik

Vianočný a novoročný pozdrav riaditeľa CSS-Bôrik Vianoce plné štedrosti, pohody, lásky a pokoja, v novom roku 2022 veľa šťastia, zdravia, osobných a pracovných úspechov praje Ing. Róbert Orság, riaditeľ CSS - Bôrik Nitrianske Pravno.

Vianočný a novoročný pozdrav s poďakovaním Milana Krajniaka, ministra PSVaR SR

Vianočný a novoročný pozdrav s poďakovaním Milana Krajniaka, ministra PSVaR SR Vážená pani riaditeľka, vážený pán riaditeľ, dovoľte mi úprimne poďakovať Vám i Vašim kolegyniam a kolegom za nasadenie, energiu a čas, ktoré ste počas náročného obdobia poznačenéh opandémiou koronavírusu venovali najmä svojim klientom, za láskavú a obetavú opateru, ale ja schopnosť rozosmiať ich a zlepšiť im deň.

Tretia dávka vakcíny v CSS-Bôrik

Tretia dávka vakcíny v CSS-Bôrik Vďaka súčinnosti najväčšej župnej Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach a Odboru zdravotníctva a sociálnej pomoci Úradu TSK sa vo štvrtok 18.11.2021 podarilo zaočkovať vyše 100 klientov zo zariadenia sociálnych služieb Bôrik v Nitrianskom Pravne.

Deň rodiny - Bôrikovské hody 2021

Deň rodiny - Bôrikovské hody 2021 V piatok 2. júla 2021 sa uskutočnilo v areáli zariadenia CSS-Bôrik Nitrianske Pravno tradičné podujatie - 14. ročník: "Deň rodiny - Bôrikovské hody".

Oceňovanie zamestnancov v sociálnych službách

Oceňovanie zamestnancov v sociálnych službách Trenčiansky samosprávny kraj sa rozhodol oceniť obetavú prácu jednotlivcov v oblasti sociálnych služieb za rok 2020 s cieľom pozitívne ich motivovať a postupne zvyšovať kvalitu poskytovanej starostlivosti. Ocenenie v kategórii "odborný zamestnanec v sociálnych službách Trenčianskeho kraja 2020" na Úrade Trenčianskeho samosprávneho kraja prevzala z rúk predsedu TSK Ing. Jaroslava Bašku dňa 9.júna 2021 naša zamestnankyňa Mgr. Alena Greschnerová. Blahoželáme!

Stavanie májového stromu

Stavanie májového stromu Každoročné stavanie mája je symbolom jari, zároveň Sviatkom práce, pripomíname si vstup Slovenska do EÚ. Aj v tomto roku naši klienti v spolupráci s pracovníkmi údržby postavili v areáli nášho zariadenia MÁJ.

Výroba vyvýšených záhonov I.odd.

Výroba vyvýšených záhonov I.odd. Oddychovú zónu klientom I. oddelenia zdobia vyrobené vyvýšené záhony plné pestrých kvetov.

Vyrástol nám altánok

Vyrástol nám altánok Vďaka zručným údržbárom nášho zariadenia vyrástol v areáli CSS-Bôrik nový altánok, ktorý môžu celoročne využívať klienti nášho zariadenia počas pobytu vonku a taktiež ich rodinní príslušníci, ktorí ich prídu navštíviť.

Po týždňoch čakania zaočkovali aj klientov CSS - Bôrik

Po týždňoch čakania zaočkovali aj klientov CSS - Bôrik Vo štvrtok 22. apríla 2021 prišla mobilná vakcinačná jednotka bojnickej nemocnice zaočkovať klientov CSS-Bôrik. O vakcínu od spoločnosti Pfizer/BioNTech prejavila záujem väčšina klientov. Zaočkovať sa dalo 136 klientov zo 177.

Pomoc Nadácie SPP pre Centrum sociálnych služieb - Bôrik

Pomoc Nadácie SPP pre Centrum sociálnych služieb - Bôrik Na základe predloženého projektu v grantovom programe "Pomáhame SPPolu za účelom: ochrana zdravia bol CSS-Bôrik poskytnutý finančý príspevok vo výške 2000 €. Finančný príspevok bol použitý na zakúpenie 2ks germicídnych žiaričov (930,00 €); ochranné overaly (467,40 €); jednorazové rukavice (602,60€). Tento projekt sa uskutočnil vďaka podpore Nadácie SPP.

Ukončenie karanténnych opatrení pri výskyte ochorenia COVID-19

Ukončenie karanténnych opatrení pri výskyte ochorenia COVID-19 Regionálny úrad verejného zdravotníctva Prievidza so sídlom v Bojniciach ruší protiepidemické opatrenia v zariadení Centra sociálnych služieb - Bôrik, Žltá 319/25, Nitrianske Pravno dňom 09.04.2021 na základe výsledkov laboratórnych vyšetrení na COVID-19 u klientov a personálu v zariadení CSS-Bôrik.

Otvorenie krajského očkovacieho centra v Trenčíne

Otvorenie krajského očkovacieho centra v Trenčíne Trenčianska župa otvorila 22.03.2021 v priestoroch trenčianskeho výstaviska Veľkokapacitné krajské očkovacie centrum. Je najväčšie a s najlepším vybavením - povedal trenčiansky župan Jaroslav Baška. Záslužnú prácu župy a zdravotníkov si prišiel pozrieť aj minister financií a zastupujúci minister zdravotníctva SR Eduard Heger.

CSS-Bôrik je v karanténe, klienti čakajú na očkovanie

CSS-Bôrik je v karanténe, klienti čakajú na očkovanie Napísali o nás 18.03.2021: MY Horná Nitra (Prieboj) CSS-Bôrik v Nitrianskom Pravne je naďalej v karanténe. Nový koronavírus potvrdili testy viac ako 50 klientom, väčšina z nich má ľahké, prípadne žiadne príznaky ochorenia. Ochoreniu COVID-19 podľahlo doposiaľ deväť ľudí.
<< < 1 2 3 4 5 > >>

Kalendár podujatí

 
Predchádzajúci mesiac Máj 2022 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  

Odber noviniek

Vyplňte Vašu e-mailovú adresu, na ktorú chcete dostávať pravidelné správy o dianí v našom zariadení.